Progresso

PROGRESSO jest firmą powstałą po reorganizacji agencji pośrednictwa pracy ITALICA. - lidera w branży rekrutacji pracowników na rynek włoski. Ze względu na jej gwałtowny rozwój oraz rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie świadczonymi przez nią usługami została podjęta decyzja o wyjściu naprzeciw wciąż zwiększającym się wymaganiom klientów, jak również otwarciu się na ogólnoeuropejski rynek pracy. Po transformacji rozszerzono zakres usług powiększając ofertę o konsulting oraz pośrednictwo przy wsparciu inwestycji zagranicznych w Polsce. Odpowiadając na potrzeby i specyfikę polskiego i europejskiego rynku pracy, które uległy znacznej zmianie, znaleźliśmy i nawiązaliśmy współpracę z zespołem najlepszych w branży ekspertów.

Wykorzystaliśmy ponad dziewięcioletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami przy współpracy z pracodawcami włoskimi, które zaowocowało wysłaniem do pracy prawie dwóch tysięcy osób i stworzyliśmy zupełnie nową jakość stając się liderem w swojej branży.

Naszym głównym atutem jest wykwalifikowana i profesjonalnie działająca kadra najlepszych specjalistów w dziedzinie rekrutacji. Mamy dynamiczny i gotowy stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom zespół, który sprosta i przewyższy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nasi eksperci nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Kierując się wysokimi kompetencjami, kreatywnością oraz nowo zdobytą wiedzą i doświadczeniem, modyfikują na bieżąco ścieżki zawodowej aktywności, by skutecznie wdrażać ulepszone rozwiązania.

 

Wysoki standard świadczonych przez nas usług i oferowanych rozwiązań zaspokaja i przynosi satysfakcję zarówno nam, jak i naszym Klientom.
Pracujemy z pełnym poświęceniem, gdyż zadowolenie naszych Klientów jest dla nas priorytetem.


Posiadane przez nas certyfikaty:

 

  1. instytucji szkoleniowej
  2. agencji pośrednictwa pracy w kraju
  3. agencji pośrednictwa pracy za granicą
Copyright © 2007 Progresso. Wszelkie prawa zazstrzeżone
projekt i wykonanie:
www.wwwizja.pl